Про нас

Компанія «TECHNOPOWER» успішно функціонує в сфері реалізації гаджетів і різних аксесуарів до них, з 2014 року.

В штат входять виключно досвідчені і висококваліфіковані співробітники, які працюють на результат.

При зверненні клієнтів, ми допомагаємо зробити вибір необхідних товарних одиниць відповідно до Ваших побажань, переваг і виходячи з ситуації, що склалася.

Перелік пропонованих товарів досить широкий і різноманітний, починаючи від зарядних пристроїв, power bank, різних гарнітур до мобільних телефонів та смартфонів і закінчуючи захисними, міцними стеклами.

Також серед представленого асортименту Ви можете вибрати електронні сигарети і запчастини для телефонів. Ми працюємо не тільки з фізичними особами, а й юридичними.

До нас звертаються майстерні по ремонту гаджетів, які регулярно потребують якісних запчастинах.

Завдяки тому, що ми взаємовигідно співпрацюємо з виробниками на пряму, нашим клієнтам пропонуємо низький рівень цін на товари високої якості.

Вас неодмінно порадує люб'язність, добропорядність і комунікабельність наших фахівців. Онлайн-каталог постійно оновлюється.

Основними принципами роботи нашого інтернет-магазину є швидкість і якість. За необхідності відповімо на всі виниклі питання і надамо актуальну інформацію.

Регулярно проводимо рекламні кампанії, ставши їхнім учасником Ви отримуєте подвоєну вигоду.

Компанія «TECHNOPOWER» - це якість, перевірена часом!

Компанія «Techno Power» гарантує вам: швидке і якісне обслуговування будь-якого замовлення вибраного вами, максимально величезний асортимент наших товарів по Кращим цінами, люб'язний і професійний сервіс.

Кожен клієнт дуже важливий нам, тому ми розраховуємо і сподіваємося на довгострокову співпрацю абсолютно з кожною людиною!