WINDFORCE 3X
Система охолодження WINDFORCE 3X представлена одним 80-мм і двома 90-мм вентиляторами з унікальною конфігурацією лопатей (центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку), а також 7 мідними тепловими трубками та масивним мідним радіатором. Прямий контакт теплових трубок і основи радіатора безпосередньо з ГП, а також технології 3D Active і Screen cooling, забезпечують ефективне відведення тепла, підвищену продуктивність і комфортний температурний режим.

Альтернативне обертання вентиляторів
Унікальна технологія Alternate Spinning дає змогу неабияк знизити негативний ефект від турбулентності й істотно наростити тиск повітряного потоку.

Розподілений повітряний потік
Інженери GIGABYTE запропонували схему, згідно з якою обертання двох сусідніх вентиляторів відбувається в протилежному напрямку, в такий спосіб напрямок повітряного потоку між ними збігається, знижується турбулентність і збільшується тиск охолоджувачів

Вентилятори 3D Active
Засоби технології 3D Active організували напівпасивну схему охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли навантаження на ГП невелике, зокрема в іграх, не вимогливих до апаратних ресурсів.

Унікальний дизайн лопатей вентиляторів
Повітряний потік розсікається лопатями крильчатки особливого профілю з оребренням та нагнітається в потрібну зону.

Мастило Graphene NANO
Наномастило Graphene здатне продовжити термін експлуатації вентилятора з підшипником ковзання у 2.1 раза, що відповідає тривалості терміну експлуатації дворядного підшипника кочення, водночас рівень шумового складника набагато нижчий.

Розподілення потоків
Подовжений конструктив радіатора дає змогу пропускати повітряний потік, забезпечуючи відведення тепла в найкращий спосіб.

Масивна мідна пластина & теплові трубки
Основа радіатора стикається безпосередньо з кристалом ГП і мікросхемами відеопам'яті, а композитні теплові трубки з'єднують мідне плато з масивом набірних пластин радіатора. У такий спосіб організовано ефективне відведення тепла від ключових компонентів.

RGB Fusion 2.0
Параметри колірної схеми, 16,7 млн. колірних відтінків, численні світлові ефекти та можливість синхронізувати плату з іншими пристроями родини AORUS.

Захисна металева пластина
Тильна поверхня друкованої плати накрита металевою пластиною, яка надійно захищає конструктив загалом та розпаяні на платі компоненти зокрема, від пошкоджень, наприклад, у разі падіння виробу, а також допомагає мінімізувати навантаження на вигин і кручення.

Технологія Dual BIOS
У режимі Silent рівень шуму від вентиляторів істотно нижчий. Для активації обраного режиму після перемикання, потрібне перезавантаження. Стандартно запущений режим OC.

Надійність і екстремальний оверклокінг
Підсистема живлення ключових модулів графічних плат організована за схемою 13 + 4 фази, у цьому разі силові КМОП-транзистори функціонують в умовах комфортного температурного режиму. Крім того, превентивні заходи захисту від перегрівання, балансування навантаження на кожен силовий компонент, а також сертифіковані, в межах концепції Ultra Durable, дроселі та конденсатори забезпечують чудову продуктивність і тривалий термін експлуатації виробу та системи загалом. (Схема живлення еталонних плат 13+3 фази)

Повністю автоматизований процес
Повністю автоматизований виробничий процес гарантує високу якість друкованих плат і усуває можливість виникнення гострих виступів роз'ємів для лютування, які містяться на поверхні друкованої плати. Продумана конструкція оберігає ваші руки від порізів або запобігає ненавмисним ушкодженням компонентів під час створення системи.

Основні характеристики
Інтерфейс PCI-Express x16 4.0
Артикул GV-N3090GAMING OC-24GD
Виробник GIGABYTE
Графічний чіп GeForce RTX 3090
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв 4
Модель GeForce RTX3090 24Gb GAMING OC
Об'єм вбудованої пам'яті 24 ГБ
Призначення ігрова
Роз'єми 3 x DisplayPort
Розрядність шини пам'яті 384 Bit
Сімейство графіки NVIDIA
Сумісність з HDCP так
Техпроцес 7 нм
Тип пам'яті GDDR6X
Форм-фактор стандартна
Частота пам'яті 19500 MHz
Частота ядра (Base) 1695 MHz
Частота ядра (Boost) 1755 MHz

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3090 24Gb GAMING OC (GV-N3090GAMING OC-24GD)

  • Модель: U0465462
  • Наявність: Нет в наличии
  • 64999 грн.